Wałęsa : Bolek Lolek i Spółka

Nie ma żadnego znaczenia czy Pan Wałęsa był "Bolkiem" czy "Lolkiem", Kaczyński "Kaczorkiem", a Kwaśniewski "Kat"-em w czasach PRL, ale ma znaczenie to, że po 1989 roku działał wraz z innymi w interesie obcych Państw, obcego kapitału, firmował ekonomiczny rozbiór Polski, czyniąc z nas na przyszłe pokolenia wasali i najemników. NAS, dumnych Polaków mających siły i zapał by uczynić całą POLSKĘ DUMNĄ i SZANOWANĄ z której nikt nie chciałby uciekać, dającą warunki rozwoju i do realizacji się o takim rozmiarze by zdolne i kreatywne jednostki nawet z innych państw np. "starej Europy" widziały w Naszym Kraju lepsze szanse wykorzystania swoich zdolności, aby Ich zdolności, nie tylko nasze, zaprząc do pracy na rzecz naszej pomyślności.

Było to możliwe, jednak w ogóle nie myślano o tym by dać szansę rozwoju Polakom w Polsce, a słowa przeczyły czynom, niektorzy byli zawsze "za a nawet przeciw". Pazerna zgraja gołodupców, jaka na fali światowych wydarzeń, dorwała się do władzy w Polsce dokonała w bardzo krótkim czasie, korzystając z danego im zaufania, najgorszej zbrodni jaką można wyrządzić NARODOWI, pod dyktando obcych Państw i za ich pieniądze uczyniła z Polski obcą kolonię, w której tubylcy zostali zepchnięci na margines życia ekonomicznego a przez co i politycznego.

Pan Wałęsa burzy i wścieka się jak inni twierdzą że był agentem SB, zapominiał biedak tylko jak wraz z całą kamarylą Michnika i SB publicznie na 1000 sposobów "krzyczał" do Pana St. Tymińskiego: "agent KGB, agent Kadafiego, SB-ek, do buszu, do Peru", itd. itp.

Nie slyszałem aby kiedykolwiek Wałęsa przeprosił Polaków, że został prezydentem dzięki tym oszczerstwom i oszustwom. Nie słyszałem by przeprosił Pana Tyminskiego za te klamliwe i oszczercze słowa. Jakim prawem domaga się szacunku do siebie nie majac za grosz szacunku do innych? Nie mówiąc już o towarzystwie Michnika, które tę spiralę kłamstw i oszczerstw nakręcało w celu by ich marionetka L.W. został prezydentem Polaków.

Henryk Kreuz
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i polityka. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s